Reikia pigiau?
Susisiekite ir gaukite asmeninį pasiūlymą.
 

Pasidalinkite šiuo produktu

Nanuk Lamp pastatomas šviestuvas

139,14 €

Su PVM

-9%

152,90 € su PVM

NANK01

Nanukas atspindi grožį ir tyrumą žemės iš kurios jis atkeliavo. Kai atvyko, jis buvo apstulbintas spalvų, žvėrelių ir augalų įvairove. Po daugybės patirtų nuotykių Nanukas pagaliau susipažino su žmonėmis ir įsimilėjo jų vaikus. Dabar Nanukas jau žino kur jis nori gyventi  ir šviesti savo šilta šiaurietiška šviesa.

Plačiau...

Plačiau...

- +

 

Duomenys

Pristatymo laikas 15 d.d.
Spalva BALTA
Tipas LED šviestuvai
Lemputės komplekte? Taip

Aprašymas

Nanukas atspindi grožį ir tyrumą žemės iš kurios jis atkeliavo. Mažasis jauniklis atvyko į paplūdinį po ilgos kelionės jūra. Jis buvo apstulbintas spalvų, žvėrelių ir augalų įvairove. Po daugybės patirtų nuotykių Nanukas pagaliau susipažino su žmonėmis ir įsimilėjo jų vaikus. Įsimylėjo todėl, kad vaikai buvo tokie pat mieli ir padykę kaip ir jis pats. Dabar Nanukas jau žino kur jis nori gyventi  ir šviesti savo šilta šiaurietiška šviesa. Jis nori gyvento pas vaikučius, kurių gyvenime pilna spalvų.

Spalva Balta
Medžiaga iš ko pagaminta Plastikas (Polyethylene)
Išmatavimai centimetrais I×P×A = 35 x 35 x 41
Svoris 3 kg
Ar yra dimeris Taip, daugiapakopis
Pagaminimo šalis Olandija
Lemputės tipas, šviesos šaltinis LED

Sviestuvaipigiau.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su sviestuvaipigiau.lt slapukų politika.

Sutinku