Reikia pigiau?
Susisiekite ir gaukite asmeninį pasiūlymą.

Vidaus šviestuvai. Kaip rasti geriausią sprendimą?

Šviestuvo pasirinkimas gali būti ne tik maloni, bet ir varginanti užduotis – juk pastarųjų asortimentas toks platus, kad pasiklysti čia – visai nesunku. Kad taip nenutiktų, dar prieš įsigyjant šviestuvą, reikėtų gerai apgalvoti, kokią prekė Jums reikalinga. Pradėti siūlome nuo kelių paprastų dalykų.

Pirmiausia – rūšis

Nors standartai, kurioje patalpoje kokios rūšies šviestuvai geriausiai tinka, yra gana įsigalėję, modernūs interjero sprendimai vis dažniau diktuoja kitokias madas. Žinoma, patalpų dizainas dar ne viskas ir šviestuvo atliekamos funkcijos konkrečioje vietoje ignoruoti taip pat nereikėtų. Pavyzdžiui, jei dairotės sprendimo į valgomąjį, veikiausiai čia teks elgtis tradiciškai ir rinktis pakabiną šviestuvą, kuris gerai apšviestų stalą, kad valgyti būtų ir jauku, ir patogu. Tačiau jei apšvietimo sprendimo ieškoti į kitus kambarius, pasirinkimo laisvė tikrai didesnė. Tiek į poilsio kambarį, svetainę ar koridorių gali tikti ir pakabinami, ir sieniniai, lubiniai ar pastatomi šviestuvai. Kiekvienas iš šių variantų skiriasi skleidžiamos šviesos ypatybėmis, todėl nuo pasirinktos rūšies priklausys gautas efektas: pakabinami šviestuvai patalpas apšvies ryškiausiai, sieniniai ir pastatomi skleis kiek blankesnę šviesą ir tokiu būdu kurs jaukumo įspūdį. Be to, nereikėtų pamiršti ir galimybės derinti kelių rūšių šviestuvus – esant poreikiui šviesos srautus padidinti, o vėliu metu, nenorint sukelti diskomforto jau miegantiems ar tiesiog maloniai leisti laiką prieblandoje naudotis ne tokiais intensyviais variantais.

Tuomet – spalva

Šią ypatybę reikėtų rinktis atsakingai, nes nuo to, kokios spalvos šviestuvai priklauso ir praleidžiamos šviesos srautas. Todėl jei Jūsų tikslas – jauki prieblanda, be abejonės galite rinktis ir tamsesnius variantus, tačiau jei priešingai – vertėtų pasvarstyti apie klasikines, šviesesnes spalvas. Pagrindinė taisyklė renkantis šviestuvo spalvą – dermė su baldų ir sienų spalva.

Ne mažiau svarbu ir aukštis

Čia daugiausiai dėmesio reikėtų skirti tiems, kurie svarsto apie pakabinamų šviestuvų rūšį. Svarbu prisiminti, kad ne visi jie būtinai turi kabėti vienodame aukštyje (kaip dažnai įprasta – palubėje). Ypač renkantis valgomojo apšvietimo sprendimą , vis populiaresniu sprendimu tampa kone tiesiai virš stalo kabantys šviestuvai. Kad šviesos srautas tikrai pakankamas – sakyti veikiausiai net neverta, tačiau šviestuvai dar tampa ir puikia dekoracija.


Sviestuvaipigiau.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su sviestuvaipigiau.lt slapukų politika.

Sutinku