Reikia pigiau?
Susisiekite ir gaukite asmeninį pasiūlymą. Nuolaidos iki 40%!

Privatumo politika

UAB „Baltic light“ bendrosios Privatumo politikos nuostatos

UAB „Baltic light“, teikianti apšvietimo sistemų sprendimo paslaugas, nurodo, kad gali kaupti, saugoti ir administruoti kai kuriuos klientų asmens duomenis. Ši Privatumo politika reglamentuoja, kokiu būdu ir tikslu kaupimas, saugojimas bei administravimas gali būti atliekamas ir galimas šio proceso bei paslaugų teikimo išimtis.

Klientas, bet kokiu būdu ir forma pateikęs UAB „Baltic light“ savo asmens duomenis, sutinka, kad jų kaupimas, saugojimas ir administravimas bus atliekamas pagal UAB „Baltic light“ Privatumo politikoje numatytas taisykles.

Duomenų administravimo būdai ir tikslai

UAB „Baltic light“ įsipareigoja turimus kliento asmens duomenis administruoti sąžiningai, nepažeisti kliento teisių ir privatumo, atliekant šį procesą paisyti Lietuvos Respublikos duomenų apsaugos įstatymo ir Civilinio kodekso. Taip pat užtikrina, kad bus išlaikytas konfidencialumas ir kliento asmens duomenys nebus atskleidžiami trečiosioms šalims.

UAB „Baltic light“ nurodo, kad turimi kliento asmens duomenys gali būti naudojami tik paslaugų teikimo / prekių pardavimo tikslais: ruošiant sąskaitas, pasiūlymus, informaciją, naujienas ir jas pateikiant, atsakant į klientų užklausas ir pan. Kliento asmens duomenys gali būti tvarkomi tik tų darbuotojų, kuriems tam suteikta teisė.

Galimos išimtys

UAB „Baltic light“ pasilieka teisę tam tikrai atvejais nevykdyti savo, kaip paslaugos teikėjo / prekių pardavėjo įsipareigojimų ir pažeisti kai kurias šias Privatumo politikos taisykles, jei:

  • klientas atsisako atlikti ar laiku neatlieka mokėjimo;
  • klientas nepateikia būtinų paslaugai suteikti duomenų;
  • kliento pateikti duomenys nėra teisingi;
  • UAB „Baltic light“ taip elgtis yra įpareigojama įstatymų.

Tokiais atvejais UAB „Baltic light“ gali sustabdyti ar nutraukti paslaugų teikimą / prekių pardavimą ir perduoti kliento asmens duomenis trečiosioms šalims, kilusių ginčų nagrinėjimo tvarka.


Sviestuvaipigiau.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su sviestuvaipigiau.lt slapukų politika.

Sutinku